המרת אינץ' לס"מ

הזינו אינץ':
תוצאת בס"מ:
 אינץ' = 
ס"מ

מחשבון המרת אינצ' לסנטימטר

כמה זה אינץ' ומה ההבדל בין סנטימטר לאינץ' היא שאלה נפוצה, ובכלל, המרת מידות היא בעיה נפוצה. בקניות אונליין כשרוצים לרכוש מוצר התואם למידות הנדרשות, קל להתבלבל בין אינץ' לס"מ. מחשבון אינץ' לס"מ בא לפתור את בעיה הזו ולהעלים אותה. המרת אינץ' לס"מ היא אפשרית בחישוב ידני, אך באמצעות מחשבון אינץ' לס"מ, היא נגישה הרבה יותר. מוזמנים להבין את הנושא לעומק.

מה זה אינץ'?

האינץ' מוכר גם בצורת כתיבתו השנייה – אינטש. מדובר ביחידת מידה אנגלית הלקוחה מבריטניה והיא נפוצה בעיקר בה ובמדינות אמריקה. ההבדל בין אינץ' לס"מ נראה לעין. אינץ' אחד יהיה שווה ל- 2.54 ס"מ. אינץ' הוא בערך כרוחב שלט טלוויזיה ממוצע. 

 

מה זה סנטימטר?

סנטימטר היא יחידת המידה המוכרת לנו והיא שיטת המדידה המקובלת בעולם כולו. היא מתבצעת על פי שיטת חישוב המטר וסנטימטר אחד שווה ל-0.39. ביחס למטר אחד, סנטימטר מהווה אחוז אחד. זה אומר שמאה סנטימטר מרכיבים מטר אחד. סנטימטר אחד הוא בערך כרוחב מקל ארטיק ממוצע. 

 

למה נעזרים בסנטימטר?

הסנטימטר הוא כאמור, יחידת אורך הנמדדת בשיטה המטרית ויהא מהווה מאית מטר. הסנטימטר חיוני לשימוש כמעט בכל מדידת נתונים פיזיים. נהוג להשתמש בשיטה זו בקריאת / כתיבת מפות (מי לא מכיר את קול הוויז המעדכן בעוד 3 קילומטר, פנה ימינה), במדידת כמות מי גשמים באמצעות מד גשם מיוחד ובמדידת חפצים, שטחים, דירות וכדומה. 

 

סוגי סנטימטר

סנטימטר מרובע מכונה גם סמ"ר והוא שווה לשטח של ריבוע שצלע אחת שלו היא באורך סנטימטר אחד.

סנטימטר מעוקב מכונה גם סמ"ק והוא מציין יחידת מידה נפחית כמו קובייה. בסמ"ק נעזרים לצורך חישוב כמויות נוזלים וכדומה.

 

למה עדיין נעשה שימוש באינץ'?

למרות שהאינץ' פחות מוכר לנו בישראל, באמריקה ובבריטניה מדובר בשיטת מדידה מקובלת שהשתרשה עמוק עמוק. גם באמריקה וגם בבריטניה מודעים לקושי שמעניקה צורת החישוב הישנה שלהם. ולמרות זאת, כמה שניסו לשנות את צורת המדידה, הן נשארו בשלהן. ארצות הברית מתקדמת בתחומים רבים, אך בתחום זה היא קיצונית לכיוון השני. 

 

למה צריך להמיר אינץ' לסנטימטר?

המרת אינץ' לסנטימטר והמרת ס"מ לאינץ' היא דבר מקובל ואפילו נצרך לחלק מאיתנו בחיי היום יום. בגלל באינץ' הוא יחידת מידה לא ישראלית, פחות תפגשו אותו ברחבי ישראל. מתי זה קורה? אם אתם מבצעים קניות אונליין ומידות המוצר מופיעות באינץ', אם אתם רוצים לדעת את מידת המוצר המדויקת, תצטרכו לבצעה המרת אינץ' לס"מ. גם אם אתם משווקים מוצרים ותרצו לשווק מוצר למדינות אמריקה ובריטניה, תצטרכו לציין את מידות המוצר באינץ' ולבדוק כמה זה אינץ' כדי לבצע המרת אינץ' לסנטימטר.

החישוב הוא פשוט, אתם לא תצטרכו לשבור את הראש במציאת נוסחה לחישוב והמרה של אינץ' לסנטימטר, פשוט תיעזרו במחשבון אינץ' לס"מ ותקבלו את התשובה בתוך שניות בודדות.

 

איך ממירים אינץ' לס"מ?

המרת אינץ' לס"מ היא הכרחית בהרבה מן המקרים, כפי שראינו. אך למרות זאת, קשה ליישם אותה בחישוב ידני פשוט כי הוא לא פשוט. מדובר בחישוב מורכב. כל אינץ' שווה ל-2.54 ס"מ ולכן קשה יותר לחשב אותו בצורה ידנית.

ניתן לחלק את מספר הסנטימטרים ביחידת אינץ' ולקבל את מספר האינץ' הקיים במוצר. אך למה לעבוד קשה כשאפר לבצע המרת אינץ' לס"מ בקלות? מחשבון אינץ' לס"מ פותר את הבעיה ומצריך מכם כמה שניות להזנת הנתונים ולא יותר. 

 

מהו מחשבון אינץ' לס"מ?

מחשבון אינץ' לס"מ מאפשר המרת אינץ' לסנטימטר וכן להפך, סנטימטר לאינץ'. השימוש במחשבון כזה הוא פשוט ואין צורך בידע חשבונאי לצורך החישוב. אם אתם בעלי ראש מתמטי חריף ויש לכם יכולות על בפתרון תרגילים מורכבים, לא תצטרכו להיעזר במחשבון אינץ' לסנטימטר. אבל למרביתנו, מחשבון אינץ' לסנטימטר הוא כלי יעיל שמקל על החיים.

 

מה חשוב לדעת לפני המרת אינץ' לס"מ?

לפני שמחשבים באופן ידני וממירים אינץ' לס"מ, חשוב להכיר את המידות המדויקות.

יחידת סנטימטר

יחידת אינץ'

1 ס"מ

0.393701 אינץ'

2.54 ס"מ

1 אינץ'

חשוב להכיר את הנתונים לפני שמתחילים בחישוב מורכב שכזה. כדי להצליח חשוב להכיר את נוסחת החישוב להמרת אינץ' לסנטימטר, כמה זה אינץ' וכו'.

כבר ציינו זאת, ונציין זאת שוב, מחשבון אינץ' לסנטימטר הופך את החישוב לקל ומהיר ולכן כדי להיעזר בו. אין צורך לחשב לבד חישובים מורכבים כשבאמצעות מחשבון אחד העניינים מסתדרים.

מהי הדרך הקלה ביותר לדעת כמה זה אינץ'?

בכל סרגל מתכת מצוי תוכלו לראות את מידת האינץ' לעומת הסנטימטר לאינץ'. בנוסף, תוכלו לבצע חיפוש גוגל קטנות כדי להתרשם בכך ממסך המחשב במקרה שאין לכם סרגל נגיש.

הדרך הקלה ביותר לדעת על מידות מוצר כמה זה אינץ', הוא לבדוק באמצעות מחשבון המרת אינץ' לסנטימטר.  

 

מהן היתרונות בשימוש במחשבון אינץ' לס"מ?

מחשבון מקל על עבודת החישוב וההמרה של סנטימטר לאינץ'. הוא לא מצריך ידע כמה זה אינץ', הוא מצריך הזנת נתונים מדויקת ופשוטה לצורך קבלת התוצאה.

 

מחשבון אינץ' לס"מ מוביל בנגישותו 

לכל אחד טלפון נייד וכשהוא צריך לחשב כמה זה אינץ' מידות מוצר מסוים, כך לו להוציא נייד מהכיס, לפתוח מחשבון המרת אינץ' לס"מ וליהנות מחישוב מדויק באפס מאמץ!

 

מחשבון אינץ' לס"מ מוביל בפשטותו

המחשבון קל ונוח לתפעול, אין צורך בידע מקדים. גם אם לא הייתם טובים במתמטיקה בבית הספר, אתם יכולים לקצור בו תוצאות נכונות ברגע של הזנת נתונים. 

 

מחשבון אינץ' לס"מ לא מצריך ידע מקדים

המחשבון ידידותי למשתמש, לא תצטרכו לדעת כמה זה אינץ', איך ממירים אינץ' לס"מ ולהפך. העיקרון הוא פשוט ואתם מזינים נתונים מדויקים במקומות המסומנים ומקבלים תוצאה אמינה. אתם רואים בדיוק כמה סנטימטר לאינץ'. אין נוח מזה.

לא פלא שמעטים הם אלו שלא נעזרים במחשבון המרת אינץ' לסנטימטר. 

 

סיכום נושא המרת אינץ' לסנטימטר

בכתבה זו סקרנו את הנושא, הכרנו את יחידות המדידה המוכרות, אינץ' וסנטימטר. בגלל השוני בין הארצות ובגלל שיטות החישוב השונות התעורר צורך בהמרת אינץ' לסנטימטר. חישוב כמה זה אינץ' ואיך ממירים סנטימטר לאינץ', יכול היות מורכב במיוחד למי שלא מימון בתחום ולכן הכרנו את מחשבון המרת אינץ' לסנטימטר. באמצעות המחשבון ניתן להמיר אינץ' לס"מ באופן קל ונוח למשתמש. באמצעות המחשבון אין טעויות בחישוב והתוצאה המתקבלת היא המדויקת ביותר. אם גם אתם לא יודעים כמה זה אינץ', איך ממירים אינץ לס"מ ולהפך, תרגישו בנוח, אתם לגמרי בעניינים. כולנו כך ולכן כל פיתוח מחשבון שמביא פתרון לבעיה זו הוא משמח. נצלו את ההזדמנות והשתמשו במחשבון המרה לאינץ' קיימים סוגים רבים של מחשבונים, לכן, כשאתם מחפשים אחד כזה, חפשו מחשבון המרת אינץ' לסנטימטר מדויק ככל הניתן, לפחות כמו שלנו. אז שיהיה עם המון הצלחה!


לנוחותכם, קבלו את תוכן הכתבה בקצרה
דילוג לתוכן