מחשבון לוטו - מספרי לוטו

אל תסתבכו מספרי לוטו רנדומלים בלחיצת כפתור אז אולי המזל ישחק לכם!

נוצר בתאריך:

בהצלחה בהגרלה

מספרי לוטו

לכל אחד מהאנשים בארץ ובעולם יש איזושהי תקווה שאולי יום אחד הוא זה שיוציא את הסכום הגבוה המוצא בהגרלות הלוטו. למעשה חלקם הגדול של אותם האנשים רוצה אפילו לזכות בחלק קטן מהסכום, העיקר לזכות. חשוב לזכור שמדובר על הסתמכות אך ורק על המזל ולא יותר מזה. אנשים רבים חשבו פעם שיש איזו נוסחה מנצחת אך לצערם גילו שלא כך הדבר.

הכול כדי לזכות

משחקי מזל עלולים להיות ממכרים אך כל עוד שומרים על איזשהו רף שלא חוצים אז הכול בסדר. כמובן שחשוב לזכור שמשחקים באחריות מגיל 18 ומעלה. לאחר שהבהרנו נקודה חשובה זו נציין שמעבר לשליחת טפסי לוטו בדוכנים, היום כמעט לכל בנאדם שלישי יש מנוי פיס וכל זאת על מנת להגדיל את הסיכוי לזכייה. בואו נודה על האמת לכל אחד מאתנו יהיה נחמד לקבל סכום כסף כלשהו בטח כשמדברים על כמה עשרות או מאות אלפי שקלים, שלא נדבר על איזה מיליון או אחד או שניים, אבל בואו לא נהיה חמדנים מידי…

סיפורים מעניינים מהגרלות הלוטו בארץ ובעולם

בגלל שהלוטו מסתמך אל ורק על המזל. לעיתים, מי שעוקב מקרוב, יכול לראות שמספר אחד יכול לעלות הגרלה אחר הגרלה. מה שמוכיח עוד יותר שהכול מקרי בהחלט והכל ביד הגורל. ישנם אנשים שיש להם מספרי "מזל" קבועים שגם אם הם לא זכו מעולם, אפילו לא בעשרה שקלים, הם עדיין ימשיכו למלא את טפסי הלוטו עם אותם המספרים. ויש כאלה שבכל פעם שהם שולחים טופס, הם מהמרים לחלוטין על המספרי שאולי יצאו.

הסיפורי זכייה בלוטו, הכי מרגשים ונעימים ששומעים מידי פעם הם הסיפורים על אותם האנשים שזכו בהגרלות הלוטו שהיו באמת זקוקים נואשות לכסף, כמו משפחה מרובת ילדים שלא היה בידם לרכוש מוצרי בסיס ונעזרו עד לאותו רגע הזכייה במדינה ובתרומות. 

עוד סיפור נחמד היה בארצות הברית על אישה, אם אלמנה צעירה לחמישה ילדים קטנים שהתקשתה לשלם תשלומים כמו חשמל, לשלם שכירות, לקנות אוכל לילדים ובכלל היה לה קשה מאוד לסגור את החודש. 

עד לאותה הגרלה ששינתה את חייה מקצה לקצה, היא מעולם לא שלחה טופס לוטו לפני כן. רצה המזל הטוב, והיא לקחה סכום כסף גדול מאוד שבזכותו היא יכלה לעמוד שוב על הרגליים. בארצות הברית, כמו בארצות הברית, עקבו אחרי האישה המקסימה כדי לראות איך הזכייה שינתה את חייה ואכן היא נהייתה סיפור הצלחה. היא רכשה בית משלה, שילמה את כל החובות שלה ואפילו הצליחה להרים עסק משלה למכירת עוגות בהזמנה אישית.  

יש עוד הרבה מאוד סיפורי זכייה שסכומי הכסף הגיעו לאנשים שבאמת עזר להם מאוד. אך לצערנו, יש גם את הסיפורים בהם אנשים זכו בסכומי כסף גדולים מאוד ולא ידעו כיצד להתנהל נכון ופשוט בזבזו את הכסף לכל הבא ליד. ובסופו של יום נשארו בלי כלום ואפילו עם חובות גדולים. לכן סכומי כסף אכן יכולים לעזור ואף לשדרג את החיים מקצה לקצה אך בשום שלב לא כדאי לאבד את הראש כדי לא לאבד את שלוות הנפש.

מה הסיכויים לזכות בלוטו?

הסיכוי לזכות בלוטו עומד על 1 מ16 מיליון , אפילו לא 1 למיליון אלא ל16 מיליון!!! כמו כן יש לא מעט אנשים בארץ ובעולם אשר חוקרים את כל ענייני משחקי הלוטו וטוענים שמדבר בשיטה שחוזרת על עצמה אחת לכמה זמן וצריך לעבור זמן מסוים כדי לחקור את השיטתיות. הם ממש עושים חישובים עם נוסחאות מסובכות וצוללים לעומקה של כל הגרלה שהייתה עד לחקירתם, האמת שעם כל החקירות והסטטסטיקות, עדיין אין נוסחא מנצחת. מהצד השני של מי שמתעקש שאין שיטה, אומרים מומחים שהכול תלוי אך ורק במזל ואין כללים או חוקיות מסוימת שחוזרת על עצמה. 

גילויים מרעישים

בכל זאת אם הנכם מתעקשים לצלול לתוך הסטטיסטיקות של מספרים שעלו בתוקפה מסוימת, באתר של מפעל הפיס קיים שדה חיפוש שניתן להגדיר טווחים של תאריכים שבהם אפשר לראות סטטיסטית מי הם אותם המספרים שעלו הרכי הרבה פעמים בהגרלת הלוטו.

משחקים אבל לא מתבלבלים

לאחר חיפושים ברשת האינטרנט אחר המספרים שעולים בתדירות גבוהה הנתונים הם כאלה: 

מספרי הלוטו שעלו הכי הרבה בכל הזמנים:

המספר הנבחר

מספר הפעמים שהוא עלה

1

648

2

657

3

647

6

659

8

685

11

665

12

652

20

657

מספרי הלוטו שעלו הכי הרבה בימי מוצ"ש בכל הזמנים

המספר הנבחר

מספר הפעמים שהוא עלה

8

196

11

185

12

195

18

183

21

183

22

185

25

182

26

185

מספרי הלוטו שעלו הכי הרבה בימי שלישי בכל הזמנים

1

418

2

437

3

426

6

438

8

247

11

427

17

429

20

416

מספרי הלוטו שעלו הכי הרבה בימי חמישי בכל הזמנים

המספר שעלה

מספר הפעמים שהמספר עלה

4

33

6

33

8

36

10

33

20

34

21

32

25

33

26

42

האומנם מספרים אלה עלו בתדירות גבוהה יותר אך אין זה אומר שאם נשתמש רק במספרים אלה יעלה הסיכוי שלנו לזכות כי הרי מדובר באין סוף שילובים שיכולים להיות עם שאר המספרים הקיימים בכל הגרלה

לסיכום – עדיף גרם מזל מקילו שכל

הזכייה בלוטו קשורה במזל בלבד ולא משנה כמה חישובים נעשה למספרי הלוטו אין זה אומר שנצליח לזכות, למרות זאת לפעמים זה ממש כיף לעשות את החישובים הללו רק כדי לנסות "לדפוק את המערכת" 😊 

אנו מדגישים שוב הלוטו קשור למזל בלבד ויש להיזהר לא להתמכר להימורים הללו גם אם אנו בטוחים שנזכה.

בהצלחה לכולם

דילוג לתוכן