תקנון האתר

מצורף תקנון שימוש באתר  360c. התנאים מנוסחים בלשון אחידה מטעמי נוחות בלבד, אך הם פונים לשני המינים. 

פתח דבר

האתר בו אתם נמצאים הוא אתר המשרת כאתר מחשבונים ללא תשלום. ברגע שבחרתם להיעזר בו, אתם כפופים לתנאי השימוש באתר  360c.

תכני האתר ואופן השימוש בו יכולים להשתנות על פי החלטת מנהלי האתר. גם שירותי האתר הכוללים מחשבונים, תמונות וקבצים שונים הם תחת תנאי זה.

תנאי השימוש באתר יכולים להשתנות בכל רגע נתון על פי החלטות מנהלי האתר, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת וללא פרסום בעמודי האתר האחרים.

תכני האתר

הרצון שלנו הוא לספק לכם חוויית שימוש מיטבית ויעילה באתר 360c. אך אנו לא יכולים לקחת אחריות על טעינה אתר איטית, אתר לא זמין וכדומה. לעיתים מדובר בתקלות שהן לא בתחום האחריות שלנו. ועל כן, פיצויים כספיים לא יועברו בנושא, גם אם נחליט להפסיק את השירות באתר ונפסיק את זמינותו מיוזמתינו או שעקב תקלה הוא לא יהיה זמין.

מחשבוני האתר תוכנתו עם שאיפה להקל על המשתמשים. המחשבונים כולם הם רכוש פרטי של מנהלי האתר אלא אם כן צוין אחרת. ניתן לחשב באמצעותם אך לא ניתן לעשות בהם שימושים חריגים נוספים ולא חוקיים. 

אם החלטתם להיעזר במחשבוני 360c, אחריות השימוש היא עליכם. הנהלת האתר לא תישא בכל נזק או תקלה שתיגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר. כמו כל תחום בחיים, גם במחשבונים עלולים להיות תקלות. קחו בחשבון שמדובר במחשבונים שתוכנתו בידי מתכנתים אנושיים ותקלות יכולות לצוץ. אי לכך אין המערכת נושאת באחריות על אמינות המחשבונים. אנו עושים כל מאמץ כדי לייעל את השימוש האתר ולבדוק את אמינות המחשבונים מעת לעת, אך במקרה של תקלה או חישוב לא נכון, לא נישא באחריות ועל כן ההמלצה היא להיעזר במחשבון נוסף לבדיקה מאמתת.

אם אתם מגלים תקלה במחשבונים או בכל תוכן אחר באתר, נשמח שתעדכנו אותנו כדי לייעל את חוויית השימוש באתר. 

האתר מופיע במנועי החיפוש בהתאם לרצון מנהלי האתר. מנהלי האתר רשאים להחליט לשנות את תכני האתר מעת לעת ללא מתן הודעה מוקדמת.

סעיף זה מתייחס להפניות URL לאתרים. באתר שלנו משולבים קישורים לאתרים אחרים מובילים. אנו לא לוקחים אחריות על איכות הקישורים. הקישורים אמורים להיות בטוחים לגולשים. אך השימוש בהם הם על אחריות הגולש בלבד והם לא על אחריות מנהלי האתר.

זכויות יוצרים

אתר 360c פותח ונוצר במחשבה ובהשקעה גדולה. זכויות היוצרים שייכות למנהלי אתר 360c ואין זכות רוחנית לאף צד שלישי לעשות שימוש בלתי חוקי בתכני האתר הכוללים מחשבונים, טקסטים, תמונות, קבצים להורדה וכל תוכן נוסף. 

ללא הסכמה בכתב ממנהלי האתר אנו לא מאשרים העתקה, כתיבה, שכפול, חיקוי והתבססות על תכני האתר שלנו. 

תנאי השימוש כפופים לחוק בישראל

גם אם אתם משתמשים באתר בקצה עולם אחר, חשוב שתדעו שהשימוש באתר מחייב אתכם לפעול בהתאם לתנאי השימוש המופיעים כאן ואם מתגלע סכסוך משפטי, החוקה הישראלית היא זו שתכריע בעניין. בית המשפט יבחר בהתאם להחלטת מנהלי האתר על פי המיקום המועדף עליהם. 

קבצי COOKIES

האתר עושה שימוש נרחב בקבצי קוקיז לייעול האתר ולהקלה על ניהולו. התנועה באתר לרוב תהיה מתועדת לצרכי אופטימיזציה וייעול מערכות האתר. אם תיכנסו מחלון גלישה בסתר בו המשתמש הוא אנונימי, התיעוד שישמר יכלול אך ורק את התנועה באתר ללא שם האיי פי. 

תמחור

במקום בו מופיעים באתר מחירי שירות, עליכם לדעת שהמחירים מציינים אך ורק הערכה וכדי לקבל מחיר מדויק יהיה עליכם ליצור קשר עם נותן השירות או מוכר המוצר. 

 ניהול הגולשים באתר

מנהלי אתר 360c מחזיקים בזכות לנהל את האתר ולהחליט על חסימת שם משתמש לאתר שלהם. החסימה יכולה לחול על כתובת המשתמש, כניסה לאתר ממדינה זרה וכדומה. מנהלי האתר יכולים לנהל את האתר כרצונם מבלי צורך לספק מניעים לחסימת גולשים מפני כניסה לאתר. 

חשוב להדגיש כי צוות אתר 360c עושים כל שביכולתנו כדי להגן על הנתונים הנאגרים על גולשי האתר. אין בכוונת המנהלים לחשוף מידע שנשמר. אך במקרה של תקלה כמו התקפת סייבר וכדומה, בהם הפרטים עלולים להיחשף, הנהלת האתר מסירה אחריות מנושא זה. 


דילוג לתוכן